Kitaplarım

Yürekten ve zihinden söze, sözden kaleme, kalemden kağıda, kağıttan rafa, raftan ele, tekrar yüreğe ve zihne giden bir yolculuktur kitap.

Zamanımız eksildi sanki. Daha çok şeyi daha dar zamanda yapmak istiyoruz, bazen de yapmak zorunda kalıyoruz. Bir yandan okumak insanın en derin tutkularından biriyken bir yandan da hayatın her alanındaki sınavlarda başarı elde etmek için hızlanmamız gerek. Yaşamınıza kaç kitap sığacak peki? Bu sayıdan memnun musunuz? Yoksa daha fazlasını okumak ister miydiniz?

Bu kitap sizin için bir davet niteliğindedir. Çok iyi bildiğiniz soruları unutmanız ve yeni baştan tasarlamanız için… Kendinizle güçlü bir bağ kurmak, ilişkilerinizi yönetebilmek ve isteklerinizi hayatınızın bir parçası yapabilmeniz için açık bir davet.

Günümüzde başarısıyla öne çıkan kişilerin ortak özelliklerinden biri kendini ifade etme konusunda sergiledikleri becerileridir; bu bağlamda ne bildiğiniz kadar, nasıl ifade ettiğiniz de çok önemli.

Okul öncesi çağdaki tüm çocuklar için eğlenceli ve geliştirici bir eser. Çocuklar, Pati ve Tata ile birlikte çevrelerindeki olay ve varlıkların çeşitli özelliklerini gözlemleyerek gelişme sağlarken aynı zamanda çok eğlenecekler.